Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Tanecznie pod chmurką – czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim


plakat 3,10 wrzesieńCzy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu  starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już po raz kolejny w tym sezonie, przygotowaliśmy dla mieszkańców Mławy spotkanie taneczne w Parku Miejskim pod znanym już hasłem Tanecznie pod Chmurką. Będą to ostatnie dwa spotkania w tym sezonie letnim.

Zapraszamy zatem wszystkich seniorów, mieszkańców Mławy oraz gości na tę wyjątkową i niepowtarzalną w swoim klimacie imprezę. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji.

Bawić się będziemy przy muzyce w wykonaniu znanego wielu Seniorom Piotra Marlęgi.

3, 10 wrzesień – sobota – godzina 16:00 – 19:00 – estrada w Parku Miejskim w Mławie

Serdecznie Zapraszamy

źródło: Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz