Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na bazarze w Konopkach stracił pieniądze i dokumenty


20151222_094032-1-658x350

Fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

Mławska policja prowadzi czynności w sprawie kradzieży kieszonkowej, do której doszło 27 sierpnia rano, na terenie bazaru w Konopkach. Mieszkaniec pow. ciechanowskiego stracił pieniądze i dokumenty.

Jak wynika z ustaleń, 75- letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, będąc na bazarze w Konopkach, schował portfel z zawartością pieniędzy oraz dokumentów do kieszeni koszuli. W pewnym momencie zorientował się, że portfel zniknął. O kradzieży powiadomił policję.

Policja ostrzega – bazary, targowiska, hale targowe, duże markety – to ulubione miejsca działania złodziei – kieszonkowców. Dlatego  warto zachować ostrożność. Zanim dojdzie do kradzieży złodziej obserwuje swoją potencjalną ofiarę, sprawdza jej czujność. Zatem gdy ktoś stoi bardzo blisko Ciebie, dotknie Cię lub się o Ciebie opiera oglądając towar, potrąci Twoją torebkę – uważaj i sprawdź co się dzieje. Trzymaj torbę z przodu. Pamiętaj by torba, w której masz portfel i dokumenty była zamknięta. Portfel i dokumenty trzymaj w wewnętrznej, zapinanej kieszeni.  NIGDY nie trzymaj w portfelu dokumentów razem z pieniędzmi. Włóż dokumenty do oddzielnej, zapinanej kieszeni torby lub wewnętrznej, zasuwanej kieszeni kurtki. Nigdy nie trzymaj portfela kieszeni spodni lub koszuli. Jeśli zostałeś okradziony – NATYCHMIAST powiadom policję. Zablokuj utracone karty bankomatowe.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz