Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kłopoty GKS-u i Wieczfnianki. Orzyc pobił Koronę


Fatalnie spisały się zespoły z powiatu mławskiego, rywalizujące w lidze okręgowej. GKS Strzegowo i Wieczfnianka przegrały na własnym terenie, natomiast Korona Szydłowo zgubiła punkty na boisku beniaminka z Chorzel.

Wydawało się ,że w rywalizacji z Orzycem szydłowianie wywalczą przynajmniej remis. W 75. minucie Kamil Głowacki doprowadził do wyrównania, po tym jak Piotr Piasecki pokonał jeszcze w pierwszej połowie Przemysława Węgierskiego.

Niestety w końcówce meczu fatalny błąd popełnił bramkarz szydłowian. Źle obliczył lot piłki po uderzeniu z daleka Wojciecha Kordka. Piłka wpadła do bramki, komplet punktów pozostał w Chorzelach. Korona kończyła w dziesięciu, po tym jak czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych obejrzał Mateusz Kowalski.

Nie wiedzie się beniaminkowi ze Strzegowa. Podopieczni Włodzimierza Kownackiego przegrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem okazali się gorsi od konkurentów z Nowego Miasta. Takim samym niezbyt chlubnym bilansem może się pochwalić Wieczfnianka.

Orzyc Chorzele – Korona Szydłowo 2:1

Korona: Węgierski – Kieczmer, Kłos, Karpiński, D. Kowalski, M. Kowalski, Małecki, Bartnikowski, Jakubiak (75. Ogrodziński), Głowacki (89. Kućko), Tuporovskyi

GKS Strzegowo – Sona Nowe Miasto 0:4

Strzegowo: Montowski – Borucki, Gawryszewski, Jakubowski, Kobielski (70. Dudziński), Lubański, Ł. Łubiński (60. Zawadzki), S. Łubiński (75. Pauba), Warecki, Wierzbicki, Zadrożny (53. Racki)

Wieczfnianka Wieczfnia – Iskra Krasne 1:3

 Pozostałe wyniki III kolejki: Bieżuń – Troszyn 3:0, Ojrzeń – Ostrołęka 1:3, Boruta – Żbik 1:2, Żuromin – Nadnarwianka 3:0, Sochocin – Makowianka 1:3

 2

Czwarta kolejka zostanie rozegrana w środę 31 sierpnia. Wieczfnianka wyjedzie do Troszyna,  natomiast Strzegowo i Szydłowo zmierzy się na własnym boisku odpowiednio z Orzycem Chorzele i Wkrą Bieżuń.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz