Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Starosta wręczył awanse nauczycielom


sliderPodczas ostatniej sesji rady powiatu (24 sierpnia br.) pedagodzy z mławskich szkół odebrali nominacje na stopień nauczyciela mianowanego.

KSP Mława nabór

W bieżącym roku 4 nauczycielki  zatrudnione w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Mławski w wyniku postępowania egzaminacyjnego uzyskały awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego. 

Nauczycielki podczas sesji złożyły ślubowanie oraz odebrały z rąk starosty  Włodzimierza Wojnarowskiego akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Swoje kwalifikacje zawodowe podniosły:

Anna Grudziecka – nauczycielka zajęć opiekuńczo-wychowawczych – Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J Korczaka w Mławie,

Katarzyna Stańczak – nauczycielka zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka –Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie,

Joanna Wrzesińska – nauczycielka zajęć rewalidacyjno-wychowawczych – Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie,

Justyna Olewińska – nauczycielka języka angielskiego – Zespól Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie.

Nominowanym gratulacje złożyli starosta Włodzimierz Wojnarowski, wicestarosta Barbara Gutowska oraz przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak.

Nie ma zdjęć w tej galerii.

RK

 

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Starosta wręczył awanse nauczycielom"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Marcel
Gość

Tylko ze niektore z tych Pan nie zasluguja na to ze wzgledu jak opowiadaja o swoich uczniach… smutne

wpDiscuz