Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wszystko co dobre szybko się kończy


slider-stupskWszystko co dobre szybko się kończy – 19 sierpnia ostatni dzień półkolonii spędziliśmy bardzo intensywnie i uroczyście.

KSP Mława nabór

Gościem specjalnym tego dnia był pan Jacek Mianowski pierwszy mławski rycerz, który opowiedział uczestnikom półkolonii o swojej pasji i wprowadził je w świat średniowiecznych zabaw plebejskich. Dzieci i opiekunowie  mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Na zakończenie wszyscy razem zatańczyli taniec irlandzki.

Druga część była już bardziej oficjalna. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami przedstawienie „Zaczarowanym pociągiem w świat bajki”. Spektakl był uhonorowaniem pracy 44 uczestników półkolonii. Sądząc po reakcji publiczności wszystkim bardzo się podobało. Na zakończenie zaprezentowano krótki filmik podsumowujący dwa tygodnie  wspólnej zabawy.

Po części artystycznej głos zabrał Wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski, który podziękował głównemu koordynatorowi projektu Mariuszowi Olszewskiemu, dzięki którego  zaangażowaniu dzieci mogły korzystać z tak wielu atrakcji, jak również pozostałym opiekunom: Magdalenie Stępkowskiej, Annie Wawrzyńczak, Annie Kąckiej i Elżbiecie Mizerskiej. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszenie na wspólnego grilla, który był ostatnim akcentem kończącym półkolonie.

« 1 z 3 »

Autor: Elżbieta Mizerska

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wszystko co dobre szybko się kończy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
krasnal
Gość

Super inicjatywa!!! Kawał dobrej roboty. GRATULACJE!!! Może w przyszłości inne gminy pójdą w ślad za Stupskiem.

wpDiscuz