Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ukradł piwo i poturbował pracownika ochrony. Został zatrzymany.


policja-sliderMławscy policjanci, w chwile po zdarzeniu, zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej, który ukradł dwa 8- paki piwa a następnie poturbował pracownika ochrony sklepu.  Sprawcą okazał się 24- letni mieszkaniec Mławy.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 sierpnia o godz. 13:15  w sklepie przy ul. Grzebskiego w Mławie. Złodzieja wynoszącego dwa 8- paki piwa zauważyła i próbowała powstrzymać interweniująca kobieta- pracownik ochrony sklepu.  Doszło do szarpaniny, złodziej porzucił  część skradzionego piwa i uciekł. Interweniujący patrol policji zatrzymał go chwilę później. Sprawcą okazał się 24- letni mieszkaniec Mławy, trafił do aresztu. Pracująca w ochronie sklepu kobieta doznała urazu stawu łokciowego oraz otarć skóry. Zatrzymany sprawca w poniedziałek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo to grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz