Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Winda – pułapka na wiadukcie


sliderWinda – pułapka znajduje się na wiadukcie PKP przy ulicy Sienkiewicza. To środkowy szyb, pozwalający na zjechanie na peron, skąd odjeżdżają pociągi w stronę Działdowa. Mławscy strażacy dwukrotnie – w piątek i w sobotę uwalniali osoby, które zostały w niej uwięzione.

O tej pechowej windzie pisaliśmy już wcześniej, jej uszkodzenie przez wandali było oficjalną przyczyną opóźnienia oddania do użytku tego wiaduktu. Od tego czasu naprawiana była już dwukrotnie, ale jak widać nadal sprawna nie jest.

– Straż pożarna dwukrotnie przyjmowała zgłoszenie o dwóch osobach uwięzionych w windzie na wiadukcie przy ulicy Sienkiewicza; w piątek o godz. 15: 53 i w sobotę o godz. 10: 50. W piątek do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu zjawił się wezwany pracownik obsługi technicznej, który odblokował windę. W sobotę jeden zastęp JRG Mława uwolnił uwięzione w windzie osoby za pomocą klucza przekazanego straży podczas piątkowej interwencji. W sobotę 20 sierpnia nie udało się skontaktować z serwisem technicznym, który pracuje tylko w dni robocze. Strażacy zabezpieczyli niesprawny szyb windy za pomocą taśmy ostrzegawczej – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Winda – pułapka na wiadukcie"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
INC
Gość
INC
3 miesięcy 15 dni temu

„Szklana pułapka”- remake. Heh.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec
3 miesięcy 16 dni temu

Ten wiadukt jest tak bezsensownie zaplanowany, że płakać się chce. Jeśli ktoś jedzie w stronę Warszawy, musi iść na dworzec, kupić bilet, przejść cały dystans do schodów lub windy-pułapki, wejść na górę, znowu zejść lub ryzykować bycie zamkniętym w windzie, i dopiero może jechać do Warszawy. O ile dla młodych ludzi nie jest to żaden problem, tak dla osób starszych, lub niepełnosprawnych, może to okazać się niewykonalne. Czy nie można chociażby postawić na peronie w stronę Warszawy biletomatu? Każdy mógłby sobie kupić bilet bez idiotycznego latania przez wiadukt.

uwięziony
Gość
uwięziony
3 miesięcy 16 dni temu

to ja tam siedzialem zamkniety, nie polecam

obiektywny
Gość
obiektywny
3 miesięcy 15 dni temu

Podziwiam Cie. Że się nie zes*rałeś to szok normalnie

wpDiscuz