Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Nastrojowy mrok w parku


slider2Sierpniowy, ciepły sobotni wieczór około godziny 20. Lato ma się ku końcowi i dzień jest już wyraźnie krótszy. W naszym parku pomimo wręcz zachęcającej do spacerów pogody osób naprawdę niewiele.

Może sprawia to panujący w nim mrok? W końcu nie jest to tak przyjemnie spacerować, czy siedzieć gdzieś po ciemku. W parku ani na ulicach miasta nie świeci się jeszcze żadna latarnia. Niedawno pisaliśmy o świecących się w dzień latarniach w parku, ale to – jak wyjaśnia ratusz – związane było z naprawą oświetlenia. Może warto byłoby pomyśleć, że oświetlenie zarówno ulic, jak i parku powinno uruchamiać się trochę wcześnie. Na pewno byłoby i przyjemniej i bezpieczniej.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Nastrojowy mrok w parku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mławianka Kasia
Gość

nie przesadzajmy, wcale nie jest tak ciemno, ja lubie czesto siedziec w parku wieczorkiem, tylko jest jeden minus, Pan, który zajmuje sie zamykaniem parku, jest bardzo niegrzeczny, niemiły i zamyka park duzo przed czasem, wygania wrecz ludzi…

///
Gość

Latarnie były zapalone w ciągu dnia w tygodniu bodaj że do 12tej

ktoś
Gość

To trzeba wyrównać zużycie prądu 🙂 i zaoszczędzić wieczorem, a co tam.
Równowaga w przyrodzie musi być.

Ktoś...
Gość

Idealny „klimat” dla zakochanych i… złodziei 🙂

wpDiscuz