Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Wypadek koło Żurominka


14081232_329755457362524_1049815702_nDziś (20 sierpnia) około godziny 16 – tej na drodze krajowej nr 7 koło miejscowości Żurominek samochód osobowy Deawoo Matiz zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo tego, że zdarzenie wyglądało groźnie, poważnych obrażeń nie odniósł nikt z jadących pojazdem.

– O godzinie 16:22 z CPR Płock otrzymaliśmy wiadomość o zdarzeniu na DK nr 7 koło miejscowości Żurominek. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy OSP – Dąbrowa i Kowalewo oraz zastęp JRG Mława. Na miejscu pomocy medycznej jednej osobie udzielił zespół ratownictwa medycznego z karetki pogotowia, nie było konieczności jej hospitalizacji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i kierowaniu ruchem. Przez pewien czas jeden z pasów ruchu był zablokowany. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

14101583_329755450695858_414573147_n

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek koło Żurominka"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xy
Gość

na początek to nauczycieli trzeba przeszkolić co by mogli dobrze i prawidlowo wiedzę przekazać

Anonimowo
Gość

ja uważam za szybko jeżdżą powinny ostrożność na drogę ….

Gall Anonim
Gość

Ja natomiast uważam, że powinieneś nauczyć się języka polskiego.

Anonimowo
Gość

ja już skończyłam szkołę podstawową i zawodową ….ja tez uważam nauczyć się języka polskiego ty nie wiesz jaki jest wypadek które mogą zginąć….szybko jeżdżą jak wariaci…ja ty nie wtrącaj się …

Tadek
Gość

Z jakiej wsi pochodzisz?

Ktoś...
Gość

Toż to jakaś mniejszość narodowa (pewnie Ukrainka, Romka raczej nie, bo oni nie chodzą do szkoły)

Anonimkowa
Gość

Skończyć można także studia ale nie jest to równoznaczne z umiejętnością posługiwania się językiem polskim, bo np zdania rozpoczyna się z dużej litery i pamiętać także o interpunkcji. Ale tego to uczą już w pierwszych klasach szkoły podstawowej no ale jeśli ktoś ma opór na wiedzę to się tego nie nauczy.

wpDiscuz