Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W parku za dnia świecą latarnie


sliderMieszkańcy sygnalizują, że w ciągu dnia w miejskim parku świecą się latarnie. Dlaczego?

KSP Mława nabór

– Od niedawna w mławskim parku można zaobserwować świecące się za dnia lampy. Uspokajamy – to sytuacja chwilowa. Obecnie są tam prowadzone roboty naprawcze.

Pracownicy muszą przetestować 25 lamp w celu wykrycia tych z przepalonymi żarówkami oraz ewentualnymi innymi usterkami. Stąd też lampy są czasami włączane za dnia. Po dokonaniu niezbędnych napraw sytuacja wróci do normy – podaje Urząd Miasta Mława

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "W parku za dnia świecą latarnie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ramzes
Gość

Czegoś nie rozumiem… Park jest mały, jest tylko 25 lamp i jaki jest problem żeby temat załatwić w 1 góra 2 dni? Praca w wymiarze czasowym czy jak? Jak się zapalę żyrandol w pokoju to widzę która żarówka świeci a która nie a w parku potrzeba tyle czasu na takie rzeczy? Jak tyle czasu będzie się ekipa remontowa bawić to oczywiste jest że będzie tak zawsze bo żadna żarówka wieczna nie jest i po pewnym czasie się przepali. No ale takie rzeczy to oczywiście tylko w Mławie. Kabaret z pieniędzy podatników.

Ktoś...
Gość

Lepiej by uprzątnęli ławki z guana, bo ciepło się zrobiło i nie ma gdzie usiąść, a plac zabaw już uporządkowali?, bo tylu znamienitych gości zawita z Dudą na czele, a w parku nieciekawie, oj nieciekawie.
Druga sprawa
Przy Cechu Rzemiosł już nie tylko szmaciane namioty z marchewką i pietruszką, ale jeszcze buda z goframi i lodami – tak to się dba w mieście MŁAWA o estetyczny wygląd – co na to powie prezydent Duda?
🙂

INC
Gość

Obecnie muszą przetestować 25 lamp, przed Bitwą pod Mławą.

wpDiscuz