Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Pożar, którego nie było


sliderWe wtorek 16 sierpnia około godziny 20 przy budynku wielorodzinnym na ulicy Bagno pojawiły się trzy zastępy mławskiej straży pożarnej. Strażaków zaalarmował sygnał z systemu monitoringu, sygnalizujący pożar.

Zarówno mieszkańcy tego budynku jak i sąsiednich ze zdziwieniem przyglądali się tej nieoczekiwanej interwencji, gdyż nigdzie nie widać było dymu, czy innego zagrożenia. Strażacy przez prawie godzinę sprawdzali cały budynek, aby zlokalizować ewentualne źródło alarmu.

– Straż pożarna o godzinie 20: 06 została powiadomiona automatycznie przez system monitoringu jednego z budynków mieszkalnych na ulicy Bagno. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława, w tym podnośnik hydrauliczny. Strażacy sprawdzili cały obiekt, nie stwierdzając pożaru. Prawdopodobnie przyczyną uruchomienia systemu były prowadzone w budynku roboty budowlane. Cała akcja trwała ok. 60 min. – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0004 DSC_0003 DSC_0002

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz