Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pożar, którego nie było


sliderWe wtorek 16 sierpnia około godziny 20 przy budynku wielorodzinnym na ulicy Bagno pojawiły się trzy zastępy mławskiej straży pożarnej. Strażaków zaalarmował sygnał z systemu monitoringu, sygnalizujący pożar.

KSP Mława nabór

Zarówno mieszkańcy tego budynku jak i sąsiednich ze zdziwieniem przyglądali się tej nieoczekiwanej interwencji, gdyż nigdzie nie widać było dymu, czy innego zagrożenia. Strażacy przez prawie godzinę sprawdzali cały budynek, aby zlokalizować ewentualne źródło alarmu.

– Straż pożarna o godzinie 20: 06 została powiadomiona automatycznie przez system monitoringu jednego z budynków mieszkalnych na ulicy Bagno. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława, w tym podnośnik hydrauliczny. Strażacy sprawdzili cały obiekt, nie stwierdzając pożaru. Prawdopodobnie przyczyną uruchomienia systemu były prowadzone w budynku roboty budowlane. Cała akcja trwała ok. 60 min. – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0004 DSC_0003 DSC_0002

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz