Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pagórski wśród najlepszych. Dziesiąty w swojej kategorii


pagórskiW Chodzieży rozegrano trzecie w sezonie zawody w cyklu Volvo Series Triathlon. Podobnie jak we wcześniejszych imprezach, zawodnicy mieli do wyboru trzy dystanse. Na odcinku 1/4 IronMan rywalizował mławianin Łukasz Pagórski.

KSP Mława nabór

Zaliczył dobry występ, najlepszy w całym cyklu. Do pierwszej dziesiątki nie zdołał się przedrzeć, o czym przesądziło pływanie. Nasz reprezentant wybiegł z wody dopiero na 73. pozycji. Do najlepszego w pierwszej konkurencji Macieja Grembskiego stracił ponad siedem minut.

Lider z Głogowa nie zwolnił tempa już do końca dystansu. Sięgnął po pierwsze miejsce, mimo że mocno naciskał Maciej Bodnar. Przyśpieszył także Łukasz. Ostatecznie zakończył rywalizację na 31. pozycji. Zaliczył w ten sposób duży progres – podczas pierwszej imprezy w Brodnicy był 43, natomiast podczas drugiej w Nieporęcie 42.

Pagórski był w Chodzieży osamotniony, tym razem na starcie zabrakło Wojciecha Łachuta. Odpuścił imprezę, bowiem całą energię postanowił skumulować na indywidualne mistrzostwa Polski na dystansie IronMan. Dwudniowa impreza w Borównie rozpocznie się w sobotę 20 sierpnia, właściwy start nastąpi dzień później.

Z kolei następne zawody z cyklu Volvo Series Triathlon odbędą się 28 sierpnia w Mrągowie.

RS

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz