Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Weekend na drogach. Czterech nietrzeźwych kierowców


policja kontrolaPolicjanci ruchu drogowego podsumowali weekend na drogach powiatu mławskiego. Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierowców, nałożono 38 mandatów karnych. Podczas weekendu policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy i 10 dowodów rejestracyjnych. Głównymi przewinieniami kierowców była nadmierna prędkość, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, nieużywanie pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dziecka bez fotelika ochronnego.

W piątek 19 sierpnia, o godz. 22: 30 w miejscowości Wróblewo nterweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Fokus. 37 – letni Michał B., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 0, 84 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy.

W poniedziałek 15 sierpnia, o godz. 16: 30 w miejscowości Mdzewo, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego motorowerem marki Meitian. 51 – letni Marek F., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2, 71 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Tego samego dnia, o godz. 16: 35 również w miejscowość Mdzewo, podczas prowadzonych kontroli, policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym. 36 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 1, 19 promila alkoholu. Mężczyzna prowadził pojazd pomimo wydanego wcześniej przez sąd zakazu.

Natomiast o godz. 20.15 w poniedziałek, w miejscowości Parcele Łomskie interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Polo. 49 – letni Marek N., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2, 55 promila alkoholu. Mężczyzna wykonując manewr cofania uderzył w odrodzenie posesji. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz