Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Weekend na drogach. Czterech nietrzeźwych kierowców


policja kontrolaPolicjanci ruchu drogowego podsumowali weekend na drogach powiatu mławskiego. Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierowców, nałożono 38 mandatów karnych. Podczas weekendu policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy i 10 dowodów rejestracyjnych. Głównymi przewinieniami kierowców była nadmierna prędkość, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, nieużywanie pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dziecka bez fotelika ochronnego.

KSP Mława nabór

W piątek 19 sierpnia, o godz. 22: 30 w miejscowości Wróblewo nterweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Fokus. 37 – letni Michał B., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 0, 84 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy.

W poniedziałek 15 sierpnia, o godz. 16: 30 w miejscowości Mdzewo, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego motorowerem marki Meitian. 51 – letni Marek F., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2, 71 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Tego samego dnia, o godz. 16: 35 również w miejscowość Mdzewo, podczas prowadzonych kontroli, policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym. 36 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 1, 19 promila alkoholu. Mężczyzna prowadził pojazd pomimo wydanego wcześniej przez sąd zakazu.

Natomiast o godz. 20.15 w poniedziałek, w miejscowości Parcele Łomskie interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Polo. 49 – letni Marek N., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2, 55 promila alkoholu. Mężczyzna wykonując manewr cofania uderzył w odrodzenie posesji. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz