Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Święto Pieczonego Ziemniaka w Szreńsku


slider1W minioną sobotę 14 sierpnia Klub Seniora „Kwiat Jesieni” i Stowarzyszenie „Miączynianki” tradycyjnie już, jak co roku zaprosiły mieszkańców gminy Szreńsk, ale i przyjezdnych gości na festyn – Święto Pieczonego Ziemniaka.

Sierpniowy, pogodny wieczór wręcz zachęcał do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, przygotowanej przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dla przybyłych organizatorzy zapewnili rózne atrakcje, nie tylko kulinarne. W tej ostatniej dziedzinie królowały oczywiście różne potrawy z ziemniaków, świeżo pieczone w trakcie imprezy, według tradycyjnych, domowych receptur.

Można było podziwiać dorodne warzywa, owoce i kwiaty przyniesione przez mieszkańców. Na chętnych czekały przejażdżki bryczką, a do tańca zagrał zespół „Ich Trzech”.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz