Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Święto Pieczonego Ziemniaka w Szreńsku


slider1W minioną sobotę 14 sierpnia Klub Seniora „Kwiat Jesieni” i Stowarzyszenie „Miączynianki” tradycyjnie już, jak co roku zaprosiły mieszkańców gminy Szreńsk, ale i przyjezdnych gości na festyn – Święto Pieczonego Ziemniaka.

KSP Mława nabór

Sierpniowy, pogodny wieczór wręcz zachęcał do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, przygotowanej przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dla przybyłych organizatorzy zapewnili rózne atrakcje, nie tylko kulinarne. W tej ostatniej dziedzinie królowały oczywiście różne potrawy z ziemniaków, świeżo pieczone w trakcie imprezy, według tradycyjnych, domowych receptur.

Można było podziwiać dorodne warzywa, owoce i kwiaty przyniesione przez mieszkańców. Na chętnych czekały przejażdżki bryczką, a do tańca zagrał zespół „Ich Trzech”.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz