Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wystawa plenerowa „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”


slider2Od 12 sierpnia w centrum Mławy możemy oglądać wystawę plenerową „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”. To kolejna wizualizacja historii naszego miasta przygotowana przez Grupę Nieformalną Mława – Miasto Zabytkowe.

KSP Mława nabór

Wystawa prezentuje zdjęcia między innymi Andrzeja Dusińskiego, Wojciecha Kaska,Celiny Błaszczyk, Emila Jabłońskiego, Renaty Dziejki – Szczygielskiej, Moniki Radziety, Zdzisława Kruszyńskiego, Marcina Malinowskiego, Jarosława Janiszewskiego. Niektóre materiały pochodzą ze zbiorów Archiwum Państwowego, Trybuny Mazowieckiej, „Handlowiec – Dom Handlowy” Bartłomiej Ponikiewski, archiwum Technikum Budowlanego w Mławie oraz archiwum Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz