Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Lipowcu Kościelnym. Kierowca walczy o życie


lipowiec kDo poważnego wypadku doszło dziś (14 sierpnia) w Lipowcu Kościelnym na drodze wojewódzkiej 563. Kierujący samochodem Citroen Berlingo wypadł z drogi i przekoziołkował na poboczu. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał go do szpitala w Płocku.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pojeździe, który wpadł do rowu otrzymaliśmy o godzinie 13:50. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Turza Mała i OSP Lipowiec Kościelny. Działania straży polegały na ewakuacji poszkodowanego kierowcy z auta i przygotowaniu lądowiska dla śmigłowca. Równocześnie zabezpieczono miejsce zdarzenia, na koniec uprzątnięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Na miejscu zdarzenia był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

lipowiec k lipowiec k (2) lipowiec k (3) lipowiec k 111

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz