Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek koło Mdzewa


mdzewkoW piątek 13 sierpnia około godziny 23 koło Mdzewa urwane koło od pojazdu ciężarowego marki DAF uderzyło w samochód osobowy. Poszkodowana została jedna osoba – dziecko podróżujące samochodem Mitsubishi Galant.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 23:12. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem. Strażacy zneutralizowali i zebrali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne pojazdu. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala przebieg zdarzenia – podaj oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz