Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Krzysztof Molenda Prokuratorem Rejonowym w Mławie


prokuratorMławska Prokuratura Rejonowa ma nowo powołane kierownictwo. Od 8 sierpnia br. pokieruje nią Krzysztof Molenda, dotychczasowy zastępca prokuratora rejonowego. Również od dnia 8 sierpnia nowym zastępcą prokuratora rejonowego został prokurator Marek Łasicki.

KSP Mława nabór

Prokurator Krzysztof Molenda to rodowity mławianin, w mławskiej prokuraturze pracuje od 1989 roku, kolejno: jako aplikant, asesor, a od 1993 roku jako prokurator. W czerwcu 2012 roku otrzymał powołanie na stanowisko zastępcy Prokuratora Rejonowego w Mławie, którą to funkcję pełnił aż do momentu kolejnego awansu.

Przypomnijmy, Prokuratura Rejonowa w Mławie swoim zasięgiem obejmuje powiat mławski i żuromiński.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Krzysztof Molenda Prokuratorem Rejonowym w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ja
Gość

Może wreszcie zaczną się jakieś porządki w Mławie i okolicznych gminach i trochę przetrzepią lokalnych kacyków, zwłaszcza tych wiejskich „Panów i Władców” 🙂

wpDiscuz