Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zaproszenie na spotkanie z ministrem środowiska Henrykiem Kowalczykiem
Logo
meblolux

Załęże. Jechał za szybko i po alkoholu


policja kontrolaPomimo apeli policji i zaostrzonych sankcji wciąż niestety nie brakuje na naszych drogach nietrzeźwych kierujących. Zatrzymany w dniu wczorajszym kierowca miał w organizmie ponad 0, 77 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 sierpnia o godz. 20: 40 w miejscowości Załęże, gm. Wieczfnia Kościelna. Interweniujący patrol policji z KPP Mława zatrzymał do kontroli drogowej, kierowcę jadącego z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Kierujący samochodem marki Opel Vectra, 26- letni Dawid S., mieszkaniec pow. nidzickiego miał w organizmie ponad 0, 77 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Ptaszyniec Mławski

W sytuacji takiej kontroli lepiej zapomnieć prawo jazdy. Taka usługa kosztuje 50 zł.

Ktoś

Czy ci ludzie (potencjalni mordercy) jeżdżący „po pijaku” zmądrzeją kiedyś