Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Załęże. Jechał za szybko i po alkoholu


policja kontrolaPomimo apeli policji i zaostrzonych sankcji wciąż niestety nie brakuje na naszych drogach nietrzeźwych kierujących. Zatrzymany w dniu wczorajszym kierowca miał w organizmie ponad 0, 77 promila alkoholu.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 sierpnia o godz. 20: 40 w miejscowości Załęże, gm. Wieczfnia Kościelna. Interweniujący patrol policji z KPP Mława zatrzymał do kontroli drogowej, kierowcę jadącego z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Kierujący samochodem marki Opel Vectra, 26- letni Dawid S., mieszkaniec pow. nidzickiego miał w organizmie ponad 0, 77 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Załęże. Jechał za szybko i po alkoholu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ptaszyniec Mławski
Gość

W sytuacji takiej kontroli lepiej zapomnieć prawo jazdy. Taka usługa kosztuje 50 zł.

Ktoś
Gość

Czy ci ludzie (potencjalni mordercy) jeżdżący „po pijaku” zmądrzeją kiedyś

wpDiscuz