Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Karol Cichocki i Katarzyna Stańczuk wrócili z brązowymi medalami z MME 2016


warcaby cichocki 2Karol Cichocki z Iłowa – uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, stanął na najniższym podium medalowym w rozgrywanych w Pińsku (Białoruś) Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach 100-polowych, które odbyły się w dniach 01-09 sierpnia 2016.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Karol wywalczył brązowy medal w kategorii B19, czyli juniorów do lat 19.

Takim samym sukcesem mogła pochwalić się  Katarzyna Stańczuk, która w kategorii G19 zakończyła zmagania na trzecim, medalowym miejscu. „Nasi” warcabiści grający w barwach klubu LKS Olymp Błonie zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski w warcabach. Uroczystość odbyła się 31 lipca w Łazienkach Królewskich, gdzie 29 młodych sportowców złożyło ślubowanie i otrzymało reprezentacyjne koszulki. Reprezentacja Polski w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na V miejscu.

źródło: Polski Związek Warcabowy

fot: archiwum prywatne, PZW

oprac. JK

IMGP1153

warcaby cichocki

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz