Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pomóż policji ustalić złodziei


policja-sliderWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży wyrobów tytoniowych, do którego doszło w jednym ze sklepów na terenie gminy Strzegowo.

KSP Mława nabór

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Do zdarzenia doszło w sklepie ogólnospożywczym. Mężczyzna działając wspólnie i w porozumieniu z inna osobą – kobietą, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu dostał się na jego zaplecze skąd dokonał kradzieży wyrobów tytoniowych na kwotę 3000 złotych.

Informacje można przekazać dzwoniąc pod numer: 23/654 72 38, 23/654 73 90 – 91 albo w formie elektronicznej pisząc na adres poczty: kppmlawa@ra.policja.gov.pl

źródło:KPP Mława

X73nn5G71EdvSDxwOt2q OChIVJ2AkgQLYtiBIORW 8HTVQDhPRErhhM0MbIIl Ctk5CQMZNBb0bPYq4zTA ynV3THySuqI8G306DPY5

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz