Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Taneczna impreza w Parku Miejskim


plakat 13 sierpniaTanecznie pod chmurką – czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim – II spotkanie

KSP Mława nabór

Czy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu  starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już 13 sierpnia w sobotę, od godziny 17:00 do 20:00 odbędzie się kolejna letnia impreza taneczna w Parku Miejskim. Zapraszamy zatem wszystkich seniorów, mieszkańców Mławy oraz gości na tę wyjątkową i niepowtarzalną w swoim klimacie imprezę. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji a dla najlepiej tańczących czekają wspaniałe nagrody i upominki. Bawić się będziemy przy muzyce w wykonaniu znanego wielu Seniorom Piotra Marlęgi.

 13 sierpnia – sobota – godzina 17:00 – 20:00 – estrada w Parku Miejskim w Mławie

Serdecznie Zapraszamy

źródło: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz