Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Śmierć nad rzeką w Turzy Wielkiej


1Mimo prowadzonej przez rodzinę, a potem strażaków akcji reanimacyjnej nie udało się uratować mężczyzny, który zasłabł podczas wykonywania prac nad rzeką Mławka.

KSP Mława nabór

– O godzinie 13: 30 otrzymaliśmy od pogotowia ratunkowego zgłoszenie – prośbę o zadysponowanie straży, w celu udzielenia pomocy mężczyźnie w miejscowości Turza Wielka, gm. Lipowiec Kościelny, który zasłabł podczas prac nad rzeką, a pomocy przedmedycznej udziela mu rodzina. Do zdarzenia zadysponowane został zastęp JRG Mława oraz OSP Turza Mała. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dotarł zastęp OSP Turza Mała i strażacy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz