Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wieczfnia Kościelna. Pijany kierowca zatrzymany dzięki jednemu z mieszkańców


policja kontrolaW niedzielę 07 sierpnia br. policjanci zatrzymali pijanego kierowcę dzięki reakcji mieszkańców miejscowości Wieczfnia Kościelna.

KSP Mława nabór

39 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego kierował samochodem Volkswagen Passat na drodze w miejscowości Wieczfnia Kościelna, będąc w stanie nietrzeźwości ( badanie wykazało ponad 2 promile). Do zatrzymania doszło dzięki właściwej postawie mieszkańca naszego powiatu, który przypuszczając, że kierujący może znajdować się w stanie nietrzeźwości uniemożliwił mu kontynuowanie dalszej jazdy i powiadomił o tym fakcie dyżurnego KPP Mława. W tej sprawie trwają dalsze czynności KPP Mława.

Policja apeluje – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Gdy podejrzewasz, że po drodze porusza się nietrzeźwy kierujący, należy natychmiast powiadomić policję. Twoja natychmiastowa reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz