Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wólczański Festyn Rodzinny 2016


sliderOd wielu lat stało się już utarta tradycją, że mieszkańcy Wólki bawią się wspólnie na organizowanym na początku sierpnia festynie. Jego data nawiązuje do parafialnego święta – kościół parafii św. Jana Kantego na Wólce jest pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego, a święto to przypada właśnie 6 sierpnia.  

W tym roku wspólne świętowanie, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyło się na placu przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2. Wieczorem na scenie wystąpił mławski zespół WML Dance, a tuż po nim duet harmonijkowy PASJONACI. Po tej dawce muzyki w wykonaniu rodzimych artystów, publiczność czekało jeszcze więcej muzycznych emocji. W taneczne rytmy wprowadziły wszystkich gwiazdy wieczoru – zespół CLIVER. Wykonawcy zagrali znane i lubiane kompozycje, w tym największe swoje hity takie jak: „Kanikuły”, „Moje ciało oszalało” czy „Pokaż jak się kręcisz”.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wólczański Festyn Rodzinny 2016"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Lesm
Gość

A mnie odpust kojarzy się ze straganami, które corocznie na Wólce były obecne w tym roku jakoś ich zabrakło dlaczego ?

Wyborca
Gość

Z roku na rok, coraz gorzej wyglądają te festyny. Raz jeszcze powtórzę, że Wólkę traktuje się jak niechciane dzielnice.

...
Gość

To czemu Wólka ciągle wybiera złotoustego? i panią Pszczółkowską?? czy też p. Wlilamowskiego???
„Mądry Polak po szkodzie, a że przed szkodą głupi, to i po szkodzie…” 🙂

Tomek
Gość

Skoro się czujesz głupi, że masz taki festyn to podziwiam za autokrytycyzm, dobrze że są tego typu imprezy. A „mądrych” wólczan zachęcam do zorganizowania kolejnej imprezy. Naprawdę nie trzeba być radnym aby pojeździć po sponsorach i formach aby trochę grosza uzbierać na lepszą gwiazdę, która wystąpi na scenie 🙂 Do dzieła wiecznie maruderzy

wólcznin
Gość

Jestem z Wólki i podzielam powyższe zdanie.

wpDiscuz