Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Wólczański Festyn Rodzinny 2016


sliderOd wielu lat stało się już utarta tradycją, że mieszkańcy Wólki bawią się wspólnie na organizowanym na początku sierpnia festynie. Jego data nawiązuje do parafialnego święta – kościół parafii św. Jana Kantego na Wólce jest pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego, a święto to przypada właśnie 6 sierpnia.  

W tym roku wspólne świętowanie, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyło się na placu przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2. Wieczorem na scenie wystąpił mławski zespół WML Dance, a tuż po nim duet harmonijkowy PASJONACI. Po tej dawce muzyki w wykonaniu rodzimych artystów, publiczność czekało jeszcze więcej muzycznych emocji. W taneczne rytmy wprowadziły wszystkich gwiazdy wieczoru – zespół CLIVER. Wykonawcy zagrali znane i lubiane kompozycje, w tym największe swoje hity takie jak: „Kanikuły”, „Moje ciało oszalało” czy „Pokaż jak się kręcisz”.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Wólczański Festyn Rodzinny 2016"

avatar
888
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Lesm
Gość

A mnie odpust kojarzy się ze straganami, które corocznie na Wólce były obecne w tym roku jakoś ich zabrakło dlaczego ?

Wyborca
Gość

Z roku na rok, coraz gorzej wyglądają te festyny. Raz jeszcze powtórzę, że Wólkę traktuje się jak niechciane dzielnice.

wpDiscuz