Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Droga Wieczfnia Kościelna – Załęże. Najechał skuterem na rowerzystę


slider4 sierpnia na drodze Wieczfnia Kościelna –  Załęże na prowadzącego poboczem drogi rower mężczyznę najechał, jak się okazało nietrzeźwy kierowca skutera. Ranny rowerzysta trafił do szpitala.

KSP Mława nabór

– Do PSP Mława zgłoszenie o zderzeniu dwóch motocykli wpłynęło o godzinie 18:09. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława ( z których jeden został zawrócony do wypadku w Mławie) oraz zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. Na miejscu okazało się, że zderzyli się kierujący jednośladami: rowerem i skuterem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy przy transportowaniu do karetki, gdzie udzielono pierwszej pomocy. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przebieg – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący  motorowerem m-ki PEDA, 41-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc drogą relacji Wieczfnia Kościelna- Załęże, najechał na poruszającego się w tym samym kierunku, prowadzącego rower, 64-letniego mieszkańca powiatu mławskiego. W wyniku zdarzenia poszkodowany pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Mławie. Kierujący motorowerem był w stanie nietrzeźwości (ponad 2,04 promila). Trwają czynności policji – informuje sierż. szt. Aneta Prusik  z KPP Mława

JK

slider wieczfnia (3) wypadek Załęże 122 wypadek Załęże 019 wypadek Załęże 087

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Droga Wieczfnia Kościelna – Załęże. Najechał skuterem na rowerzystę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jurny
Gość

kapke wypil sie chlopu zdarzylo i zaraz afera

...
Gość

Kapkę??? – ponad 2 promile to kapka? – dobry żart. 🙂 To morderca na drodze.

wpDiscuz