Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Biesiada Kasztelańska w Mławie już jutro


Biesiada Kasztelańska w Mławie_onlineJuż w niedzielę, 7 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Biesiady Kasztelańskiej – imprezy znanej i lubianej przez mieszkańców Mławy oraz okolicznych miejscowości.

Hitem wieczoru będzie koncert zespołu Kombii. Muzycznie imprezę otworzy o 15:30 zespół Classic. Potem na uczestników czekać będzie masa atrakcji m.in. konkurs, w którym szukać będziemy Kasztelańskiego Mistrza Grillowania. Poprowadzi go Mateusz Gessler – przedstawiciel trzeciego pokolenia kucharzy klanu Gesslerów, znany restaurator i juror programów kulinarnych.

Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 15.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zaprasza właściciel marki Kasztelan.

Podczas Biesiady Kasztelańskiej wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pobawić się przy muzycznych rytmach popularnych gwiazd i zespołów. Zagrają tu: Classic (koncert rozpocznie się już o godz. 15:30), Kordian, Babsztyl, The Dox oraz gwiazda wieczoru – zespół Kombii. Organizatorzy przewidzieli także szereg dodatkowych atrakcji. Nowym i zapowiadającym się bardzo ciekawie elementem programu będzie konkurs na Kasztelańskiego Mistrza Grillowania.  Poprowadzi go znany miłośnikom sztuki kulinarnej kucharz i warszawski restaurator Mateusz Gessler. Zapowiada się grillowe show, z emocjami
i smakami rodem z kulinarnych teleturniejów. Koncertom i grillowym zawodom towarzyszyć też będą konkursy, w których na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody, a wśród nich lodówka pełna piwa! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz