Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pech Łukasza, Michał szósty na dystansie Medio


DSC_0198W Krokowie niedaleko Gdańska rozegrano wyścig kolarski w ramach Skandia Maraton Lang Team.  Do rywalizacji na trzech dystansach przystąpiło ponad ośmiuset zawodników. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników z Mławy.

KSP Mława nabór

Michał Różański zdecydował na odcinek Medio, co oznaczało przejechanie 58 kilometrów. Przez pierwszą godzinę nie mógł znaleźć odpowiednio rytmu – w efekcie plasował się na półmetku na dziewiątej pozycji. Potem jednak przyśpieszył, zaczął się sukcesywnie przesuwać do przodu. W pewnym momencie przebił się nawet na czwartą pozycję (czołowa trójka była poza zasięgiem wszystkich). Doszło do finiszu, podczas którego naszemu zawodnikowi zabrakło siły. Przegrał zarówno z Mateuszem Leszczykiem, jak i z Tomaszem Dygaczem. Ostatecznie był szósty, identyczną lokatę zajął także w kategorii M2.

Z kolei młodszy brat Michała, Łukasz zdecydował się na dystans Mini. Na pierwszym pomiarze plasował się na dziewiątej pozycji. Jednak parę kilometrów później na zjeździe pełnym kamieni przebił oponę. Próbował naprawić defekt, ale ostatecznie musiał się przedwcześnie wycofać z rywalizacji.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz