Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kombatanci z gminy Szydłowo odwiedzili Toruń i Ciechocinek


kombatanciW dniu 9 lipca br.  50 osobowa grupa  Kombatantów z gminy Szydłowo uczestniczyła w autokarowej wycieczce.  Celem ich podróży był Toruń i Ciechocinek.

KSP Mława nabór

Podczas pobytu w Toruniu odwiedziliśmy świątynię p.w. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II,  gdzie uczestniczyliśmy w mszy świętej. Po zakończonym nabożeństwie zwiedziliśmy bazylikę, po której oprowadził nas kustosz Andrzej Laszkosz. Następnie udaliśmy się do siedziby Radia Maryja, gdzie zwiedziliśmy studio nagrań. Spacerowaliśmy  na Starówce. Znalazł się czas na wspólny obiad i zakup toruńskich pierników – opowiada Barbara Jatczak Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Szydłowie. W Ciechocinku był czas na relaks, spacerowaliśmy pod tężniami, fotografowaliśmy – wylicza Barbara Jatczak organizator wyjazdu.  – Myślę, że wszyscy byli zadowoleni, w drodze powrotnej padały propozycje kolejnych wyjazdów – cieszy się organizatorka.

Planują już następny wyjazd prawdopodobnie do bazyliki do Skępego.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kombatanci z gminy Szydłowo odwiedzili Toruń i Ciechocinek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś
Gość

Minęło 71 blat od zakończenia wojny…

wpDiscuz