Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzwony dla papieża Franciszka


dzwonyW środę 27 lipca 2016 r. o godz. 16.00 we wszystkich kościołach diecezji płockiej zaczną bić dzwony. W ten sposób parafie przywitają przybywającego do Polski na Światowe Dni Młodzieży papieża Franciszka.

Słoneczne ogrody Mława

Będzie to pierwsza jego wizyta w naszym kraju. Poza udziałem w obchodach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, papież Franciszek ma w planach także wizyty m.in. w Częstochowie, obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu i Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Także pielgrzymi z Mławy będą uczestnikami Światowych Dni Młodzieży, czekamy na ich relację.

Źródło: KN/UM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500