Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sawicki wrócił do Wkry, remis z beniaminkiem III ligi


 

KSP Mława nabór

– Jarek był do Mławianki tylko wypożyczony. Chcieliśmy go wykupić na stałe, ale gdy wysłaliśmy zapytanie do Żuromina, poinformowano nas, że piłkarz podpisał już deklarację o pozostaniu we Wkrze. W ten sposób temat upadł na dobre – tak informację otrzymaliśmy od kierownictwa Mławianki.

Zarząd próbuje wzmocnić kadrę przed premierowym meczem nowego sezonu. Z zespołem trenują Marcin Rogoziński, Rafał Wawrzyniak, Przemysław Radziszewski i Łukasz Wodzyński. W planach jest także wypożyczenia z ŁKS-u Łódź wychowanka mławskiego klubu Michała Stryjewskiego.

– Na tym nie koniec transferów. Szukamy jeszcze wzmocnień w defensywie oraz na pozycji napastnika – wyjaśnia prezes klubu Krzysztof Osiecki.

Przegrywali, by zremisować

 Mimo kłopotów personalnych, Mławianka może zapisać kolejny mecz kontrolny na plus. W Lubawie zmierzyła się z tamtejszym Motorem, szykującym się do występów w trzeciej lidze. Po czterdziestu pięciu minutach gospodarze prowadzili różnicą dwóch goli. Na dodatek doświadczony obrońca Marcin Rogoziński został ukarany czerwoną kartką.

Na szczęście nasi gracze się nie poddali. Po zmianie stron zabrali się do solidnej pracy, czego efektem były dwa trafienia. Autorem obu okazał się Daniel Orzechowski.

 Motor Lubawa – MKS Mławianka Mława 2:2 (2:0)

Mławianka: Chmielewski –Radziszewski, Brzozowski, Rogoziński, Wawrzyniak, Masiak, Więckiewicz, Tomczak, Drzewiecki, Pocieżnicki, Orzechowski. Ponadto zagrali Jabłonowski, Wodzyński, Lubański

Jutro Mławianka zmierzy się na własnym boisku ze Spartą Brodnica. Początek konfrontacji godz. 18.00.

RS

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz