Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Włamanie w Radzimowicach. Policja ostrzega


policja-slider

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie włamania do domu, w miejscowości Radzimowice, gm. Strzegowo. Sprawcy weszli do budynku nocą, podczas nieobecności domowników.

Do zdarzenia doszło z 23 na 24 lipca. Jak wynika z ustaleń, nieznany sprawca, po uszkodzeniu ramy, wszedł przez okno do wnętrza domu, skąd ukradł biżuterię oraz pieniądze, na szkodę mieszkanki pow. mławskiego.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ostrzega – zanim dojdzie do włamania, złodziej zbiera informację na temat planowanych wyjazdów właścicieli domu na urlop, weekend czy chociażby  wesele, tak by nikt mu nie przeszkodził. Szykując się do wyjazdu, pamiętajmy by nie ogłaszać tego wszystkim znajomym na facebooku lub podczas rozmów – nigdy nie wiemy kto zainteresuje się taką wiadomością. Nie ma stuprocentowego zabezpieczenia przed złodziejem ale przyda się zwykła ostrożność i czujne oko zaufanego sąsiada.

Źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl