Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Świetna passa braci Różańskich


13754372_903831549749437_7553115903387440992_nPochodzący z Mławy, a jeżdżący obecnie w BCT Gdynia Michał Różański był najszybszy na dystansie Mega (56 km) w rozgrywanym w okolicach Lubawy MTB Maratonie.

KSP Mława nabór

V MTB Maraton po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich rozegrany w niedzielę 10 lipca zgromadził na starcie prawie 200 zawodników. Start, meta i miasteczko wyścigu mieściło się na terenie Sanktuarium Matki Bożej w Lipach koło Lubawy.  Aby na sportowo wpisać się w obchody Chrztu Ziemi Lubawskiej przed startem wyścigu w Sanktuarium odprawiona została Msza św. z okazji obchodów jubileuszu 800-lecia Chrztu Ziemi Lubawskiej. Zawodnicy ścigali się na trzech dystansach: Hobby – 10 km, Fit – 36 km i Mega – 56 km.

Zwycięzcą dystansu Mega został Michał Różański z BCT Gdynia, dystansu Fit – Adam Płoski z Ciechanowa (Wola Bike Orbea Team), a Hobby Marcin Marchlewski z Grabowa.

Bracia Różańscy 17 lipca w olsztyńskim wyścigu z cyklu Mazovia MTB Marathon w kategorii MM1 razem znaleźli się na podium.

W wyścigu wzięło udział 768 zawodników ścigając się na dystansach Giga ( 75 km), Mega (51 km), Fit (28 km) i Hobby (9 km).

Łukasz i Michał starowali razem na dystansie Mega, który Michał ukończył na miejscu trzecim, a Łukasz na siedemnastym. Bracia okazali się najlepsi w swojej kategorii MM1, gdzie Michał został sklasyfikowany na miejscu pierwszym a Łukasz na trzecim.

Zwycięzcą na dystansie Giga został Lukasz Góralewski, na dystansie Mega triumfował Bartek Borowicz.  28 km wyścigu Fit najszybciej pokonał Łukasz Bielecki, a najlepszym na dystansie Hobby okazał się Maksymilian Snopczyński.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz