Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Debliści walczą. Na czele Gadomski i Chocholski


Na mławskich kortach toczy się rywalizacja deblowa w grze podwójnej. Rozegrano już trzy turnieje, które pozwoliły umocnić się na prowadzeniu Wojciechowi Chocholskiemu i Tadeuszowi Gadomskiemu. W sumie mają na koncie dwieście osiemdziesiąt punktów.

Zmagania rozpoczęli od mocnego akcentu – w dwóch premierowych zawodach sięgnęli po pełną pulę. Chcieli to powtórzyć w kolejnych imprezach. Na inagurację odprawili z kwitkiem rodzinny duet Krajewskich (ojciec i syn). Potem poradzili sobie z Jarosławem Janiszewskim i Lukasem Cichym. W obu pojedynkach oddali zaledwie pięć gemów.

W ten sposób przebili się do finału, w którym zmierzyli się z Cezarym Wtulichem i Piotrem Jóźwiakiem. Mieszanka doświadczenia z młodością okazała się za silna. Dwa sety nie wyłoniły zwycięzcy, ostatecznie doszło do tie-breaka. Liderzy walczyli, ale polegli 4:10. To dla nich pierwsza porażka w rozgrywkach.

Klasyfikacja generalna: 1. Wojciech Chocholski 280 pkt., 2. Tadeusz Gadomski 280 pkt., 3. C. Wtulich 200, 4. J, Dębski 160, 5. C. Sobiecki 140, 6 Piotr Jóźwiak 140,  7. M. Jóźwiak 130, 8.  K. Kraszewski 120, 9. M. Zakrzewski 120, 10. G. Krajewski 110, 11. K. Krajewski 110, 12. M. Baran 70

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz