Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Stupsk. Mławianin pijany i bez uprawnień za kierownicą Golfa


policja kontrolaPatrol policji z posterunku w Szydłowie zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki VW Golf III. Jak się okazało,  mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, jechał wraz z pasażerem.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 lipca o godz. 15:35  w Stupsku, na ul. Sienkiewicza. Patrol policji zauważył  samochód marki VW Golf III, którego kierowca nie panował nad autem. Policjanci natychmiast zatrzymali kierującego do kontroli. Za kierownicą auta siedział Artur O. lat 33, mieszkaniec Mławy. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Nie posiadał uprawnień do kierowania.  W samochodzie przewoził właściciela vw golfa.  Pasażer, 25- letni mławianin,  także był pod wpływem alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Pomimo coraz częstszej, społecznej reakcji dotyczącej nietrzeźwych kierujących oraz systematycznych, policyjnych kontroli, wciąż niestety nie brakuje przykładów skrajnej nieodpowiedzialności  na drodze. Dlatego policja apeluje o przekazywanie informacji dotyczących nietrzeźwych za kierownicą. Informacje można przekazywać anonimowo. Wystarczy zadzwonić pod numer 997.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz