Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Czworo nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja


slider prawo jazdyW miniony weekend, na drogach powiatu mławskiego nie zabrakło niestety również nietrzeźwych kierujących. Policjanci zatrzymali w sumie cztery nietrzeźwe osoby, kierujące samochodami – wszystkie zgłoszenia pochodziły od anonimowych osób.

KSP Mława nabór

16.07.2016 r., godz. 15:25, Modła, droga krajowa nr 7. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Golf. Adama Z., lat 59, zam. w Mławie. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu.

16.07.2016 r., godz. 14:00, os. Sienkiewicza w Mławie. Interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Siena, Pawła M. lat 22, zam. pow. mławski. Kierowca miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 18:15, Mława, ul. Olsztyńska. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki BMW  Radosława B. lat 32, zam. Mława. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 19:45, Mława, ul. Kopernika. Interweniujący patrol policji zatrzymał do kontroli kierującą samochodem marki Suzuki.  Katarzyna K. lat 44, zam. Mława, miała w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

Zatrzymani nietrzeźwi kierujący stracili prawa jazdy, postępowania prowadzi KPP w Mławie. Policja dziękuje za reakcję świadków, dzięki którym zatrzymano nietrzeźwych kierujących i przypomina jak ważna jest społeczna reakcja –  ponieważ bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz