Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kolejny sukces Mira


thewoundswecannotseeThe Wounds We Cannot See to amerykański dokument w reżyserii Alexandra Freeman’a. Został zakwalifikowany do festiwalu filmowego w Los Angeles – Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbędzie się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września 2016 r. Muzykę do filmu skomponował mławianin – Miro Kępiński!

KSP Mława nabór

To nie pierwszy sukces kompozytora. Miro znany jest ze swojej współpracy z największymi osobami ze światowej branży muzycznej. To bardzo doświadczony artysta oraz twórca muzyki filmowej, którą zachwycają się słuchacze na całym świecie, a usłyszeć ją można chociażby w amerykańskich produkcjach filmowych, takich jak nagradzany na świecie dokument „The Last Taboo” czy „Seven Days”, teraz w filmie The Wounds We Cannot See.

Film opowiada tragiczną historię byłej US Navy Airman Nancy Ross od Hingham, Massachusetts. Ross wykorzystana podczas swojej służby, zmaga się z uzależnieniem i depresją. Chociaż poddana terapii wciąż cierpi z powodu uzależnienia i żyje w ciągłym strachu przed przyszłością.

Festiwal podczas którego zostanie wyemitowany film jest prestiżowy, jego laureat, np: film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów. Oficjalna premiera filmu przewidziana jest na 30 lipca 2017 r.

Gratulujemy Mirowi Kępińskiemu kolejnego sukcesu!

Link do zwiastuna: https://vimeo.com/128446189

Ścieżka dźwiękowa: https://mirokepinski.bandcamp.com/album/the-wounds-we-cannot-see-ost

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Oficjalna strona Miro Kępińskiego: http://mirokepinskimusic.com/

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kolejny sukces Mira"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
megi25
Gość

super! 🙂

wpDiscuz