Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trzech naszych zawodników w Nieporęcie, Łachut trzynasty


lachutNieporęt był areną drugich zawodów z cyklu Volvo Series Triathlon. Podobnie jak to miało miejsce w czerwcu, w Brodnicy zawodnicy mieli do wyboru aż trzy dystanse. Na odcinku 1/4 IronMan swoje umiejętności zaprezentowało trzech mławian.

KSP Mława nabór

Najlepiej poszło Wojciechowi Łachutowi. Pierwszą konkurencję czyli pływanie ukończył na siedemnastej pozycji. Jazda rowerze pozwoliła mu jednak uwierzyć, że może zakończyć zmagania w ścisłej czołówce (na inagurację cyklu był drugi). Przebił się na piąte miejsce, do lidera Macieja Bodnara tracił niespełna dwie minuty.

Podczas biegu nastąpił prawdziwy dramat. Okazało się, że nadal czuję zmęczenie po triathlonie karkonoskim. Nogi nie chciał nieść, w efekcie zaliczyłem zjazd w klasyfikacji generalnej – wyjaśnia nasz zawodnik.

Ostatecznie uplasował się na 13. pozycji (7 w kategorii M3). Czterdziesty drugi w generalnym zestawieniu był Łukasz Pagórski (9 w kategorii M1), a Witold Błaziński dwieście dwudziesty siódmy (109 w kategorii M2). W sumie na dystansie 1/4 IronMan rywalizowało aż 426 zawodników.

Kolejne zawody z cyklu Volvo Series Triathlon odbędą się 14 sierpnia w Chodzieży.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz