Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

9 lipca Summer City Festival 2016 w Mławie


sliderPierwszy dzień święta miasta obchodzonych w ramach DNI MŁAWY już za nami. W sobotę w centrum miasta odbywał się Jarmark Wojciechowy. Popołudnie zaś stało się okazją do posłuchania na żywo występujących na scenie zespołów MIG, Solution i Loka.

KSP Mława nabór

Różnorodne rozrywki czekały nie tylko na amatorów muzyki. Zwłaszcza najmłodszych cieszył ogromny park rozrywki, gdzie czekały karuzele, kolejki, samochodziki, strefa gier i wreszcie gastronomia.  Choć przy muzyce pierwszych trzech zespołów występujących tego dnia na scenie mławianie dobrze się bawili, to niekwestionowaną gwiazdą pierwszego dnia koncertów była grupa HappySad. Tu publiczność i to nie tylko ta młoda głośno śpiewała ich znane przeboje i długo oklaskiwała ich koncert.  Pogoda dopisała i mławianie nawet po koncercie, licznie bawili się przy muzyce DJ Youriego do późnych godzin nocnych.

JK

« 1 z 9 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "9 lipca Summer City Festival 2016 w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Felek Zdankiewicz
Gość

Dicho z pola i jadzim z koksem !

Paulina
Gość

według mnie to dobrze że jest różnorodność. Happysad dał świetny koncert, ludzie się bawili. Nie wszyscy lubią disco polo, a niektórzy wręcz nie mogą takiej muzyki słuchać. W końcu organizatorzy się postarali i zapewnili możliwość rozrywki ludziom o różnych gustach muzycznych

markus
Gość

du.py nie urywa.

Kasia
Gość

Z tym się nie zgodzę, nie wszyscy mieszkańcy słuchają disco polo. Happysad był świetnym wyborem, dużo ludzi i większość dobrze się bawiła.

jola
Gość

pierwszy dzien jezeli chodzi o zespoly to nedza. Jedynie MIG ludzi bawil

art
Gość

i to jest smutne …że ludzie się bawią przy d-polo. To tak jakby do kina iść na odcinek „Pamiętników z wakacji” makabra !!!

...
Gość

Jedni lubią ogórki, a drudzy ogrodnika córki.
De gustibus non est disputandum (O gustach się nie dyskutuje) podobno 🙂 .

wpDiscuz