Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dziś otwarcie nowego placu zabaw przy MOSiR


DSC_0025Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Mławy na nowy plac zabaw na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38. Wielkie otwarcie w najbliższą sobotę – 9 lipca o godzinie 15:00. UWAGA! Pierwszych 300 uczestników zabawy otrzyma CERTYFIKAT ZDOBYWCY PLACU podpisany przez Burmistrza Miasta Mława – Sławomira Kowalewskiego.

Słoneczne ogrody Mława

Plac zabaw został wybudowany w ramach pierwszej edycji Mławskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie zdobyło 407 głosów mieszkańców (na 1431 wszystkich głosów) i pierwsze miejsce w rankingu projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500