Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dziś otwarcie nowego placu zabaw przy MOSiR


DSC_0025Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Mławy na nowy plac zabaw na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38. Wielkie otwarcie w najbliższą sobotę – 9 lipca o godzinie 15:00. UWAGA! Pierwszych 300 uczestników zabawy otrzyma CERTYFIKAT ZDOBYWCY PLACU podpisany przez Burmistrza Miasta Mława – Sławomira Kowalewskiego.

KSP Mława nabór

Plac zabaw został wybudowany w ramach pierwszej edycji Mławskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie zdobyło 407 głosów mieszkańców (na 1431 wszystkich głosów) i pierwsze miejsce w rankingu projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz