gabinet pulmonologiczny Mława
kupimy twoje auto

Nowak w triathlonie, Biranowski na rowerze

154Triathlon składa się m.in. z jazdy na rowerze. Michał Biranowski na razie ogranicza się do kolarstwa, natomiast Andrzej Nowak spróbował swoich sił w triathlonowych zawodach. Obaj nie mieli problemów z ukończeniem swoich konkurencji.

Nowak wziął udział w zawodach Hoffer Energy Triathlon rozegranych w Lidzbarku Welskim. Na starcie stanęło blisko 200 osób. Do wyboru mieli trzy dystanse. Najwięcej z nich wybrało odcinek 1/4 IronMan co oznaczało pokonanie wpław, na rowerze i biegiem odcinka o długości blisko 113 kilometrów.

Najszybciej do mety, bo po dwóch godzinach, ośmiu minutach i dwudziestu sekundach dotarł Michał Przybysz. Nasz reprezentant uplasował się na 44. pozycji. Stracił do zwycięzcy czterdzieści minut. W swojej kategorii M4 został sklasyfikowany na szóstym miejscu.

Z kolei Biranowski zameldował się w Płocku, na starcie kolejnego wyścigu kolarskiego z Lotto Poland Bike Marathon. Walczył na odcinku Max, co oznaczało konieczność przejechania dystansu 57 kilometrów. Mławianin uplasował się na 62. miejscu, w kategorii M2 był dwunasty.

W klasyfikacji generalnej swojej grupy wiekowej Michał jest na dwunastej pozycji. Liderem pozostał nieobecny w Płocku inny nasz kolarz Bartosz Grędziński.