Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte


slider AS6 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS oficjalnie otworzyło w Mławie Centrum Aktywnego Seniora.

KSP Mława nabór

Stowarzyszenie stawia sobie za cel między innymi zwiększenie aktywności seniorów w swoich lokalnych środowiskach, działalność edukacyjną oraz organizowanie pomocy materialnej dla seniorów.  W siedzibie Centrum mieści się przede wszystkim pracownia „Szwalnia Seniora”, gdzie powstają skrzaty, ze sprzedaży których dochód przeznaczany jest na działalność stowarzyszenia. Centrum oferuje seniorom również inne formy wspólnego spędzania czasu: np. salonik literacki i miejsce do gry w brydża i szachy. W najbliższym czasie zaplanowane jest prowadzenie warsztatów kulinarnych i innych zajęć edukacyjnych. Siedziba Centrum Aktywnego Seniora mieści się w Mławie przy ul. Pl. 1-go Maja 2 lok. 3 i 4. Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów jest Rafał Chmielewski, wiceprezesem Michał Jaros.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zorg
Gość

A było tak uroczyście i miło… kieliszki w górę i siup. mławskie koło fortuny się obraca.

Daria
Gość

w końcu jakaś fajna inicjatywa dla Seniorów! Trzymam kciuki…

wpDiscuz