Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
kupimy twoje auto
Logo

Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte


slider AS6 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS oficjalnie otworzyło w Mławie Centrum Aktywnego Seniora.

Stowarzyszenie stawia sobie za cel między innymi zwiększenie aktywności seniorów w swoich lokalnych środowiskach, działalność edukacyjną oraz organizowanie pomocy materialnej dla seniorów.  W siedzibie Centrum mieści się przede wszystkim pracownia „Szwalnia Seniora”, gdzie powstają skrzaty, ze sprzedaży których dochód przeznaczany jest na działalność stowarzyszenia. Centrum oferuje seniorom również inne formy wspólnego spędzania czasu: np. salonik literacki i miejsce do gry w brydża i szachy. W najbliższym czasie zaplanowane jest prowadzenie warsztatów kulinarnych i innych zajęć edukacyjnych. Siedziba Centrum Aktywnego Seniora mieści się w Mławie przy ul. Pl. 1-go Maja 2 lok. 3 i 4. Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów jest Rafał Chmielewski, wiceprezesem Michał Jaros.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte"

avatar
888
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Daria
Gość

w końcu jakaś fajna inicjatywa dla Seniorów! Trzymam kciuki…

wpDiscuz