Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Sprawa byłego proboszcza parafii Szreńsk trafiła do Prokuratury Rejonowej w Płońsku


prokuratura-plonskPostępowanie w sprawie księdza Piotra B. byłego proboszcza parafii Szreńsk poprowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Taką decyzję podjął Prokurator Okręgowy w Płocku po analizie wniosku rodziców pokrzywdzonej, który wpłynął do prokuratury okręgowej.

– Potwierdzam, że 30 czerwca br. wpłynęło zawiadomienie od rodziców pokrzywdzonej dziewczynki dotyczące molestowania jej przez proboszcza. Jednocześnie zawiadamiający złożyli wniosek o wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie od prowadzenia tego postępowania, z uwagi na dobro dziecka. W dniu 5 lipca 2016 r. Prokurator Okręgowy w Płocku uznał za zasadne wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie i podjął decyzję o przekazaniu sprawy Prokuraturze Rejonowej w Płońsku – informuje Iwona Śmigielska – Kowalska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
outsider
Gość

„Kara musi być”

wpDiscuz