Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Powitanie lata w Wojnówce


sliderOstatnią sobotę czerwca mieszkańcy sołectwa Wojnówka spędzili na wspólnej zabawie. Były ku temu aż dwie okazje – powitanie lata, no i oczywiście mecz biało – czerwonych.

Organizatorzy zapewnili wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy. Przygotowali atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnię, malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy. Oczywiście w takim dniu nie mogło zabraknąć konkursu piłki nożnej.  Młodszych uczestników festynu kusiły stoiska z watą cukrową i lodami, dorośli mogli skorzystać z wszechstronnie zaopatrzonego bufetu.

Ogromną atrakcję zwłaszcza najmłodszym, sprawili strażacy z OSP Kowalewo, przyjeżdżając wozem bojowym. Każdy chłopiec i dziewczynka, choć chwilę mogli poczuć się strażakiem przymierzając hełm i siadając za kierownicą strażackiego wozu. Do późnych godzin nocnych wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu Paradox.

JK

Fot. Sołectwo Wojnówka

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz