Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strzegowo. Ranny dziesięcioletni rowerzysta


Strzegowo 1Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 10 – letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca o godz. 12:20 na ul. Ciechanowskiej w Strzegowie.

KSP Mława nabór

Jak wynika z ustaleń, 10 – letni chłopiec, mieszkaniec pow. mławskiego, wjechał z chodnika na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Toyota Corolla. Toyotą kierował 48- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Ranny chłopiec, z urazem nogi został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o wzmożenie nadzoru nad dziećmi. Wakacje to czas, w którym dzieci bardzo często same organizują sobie czas wolny – niestety bez nadzoru osoby dorosłej. Takie sytuacje to duże ryzyko. Poruszanie się dzieci po jezdni lub w jej pobliżu, zabawy przy drodze, zakończyć się mogą niebezpiecznym wypadkiem. To na rodzicach ciąży odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziecka, dlatego tak ważna jest odpowiedzialna, rodzicielska kontrola.

źródło i foto: KPP Mława

Strzegowo 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz