Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Liga orlik na ostatniej prostej. Dwie drużyny na mistrza


Za nami przedostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Gracze Zielonego Miasta wykorzystali pauzę Oldboyów i zrównali się punktami z liderem. To zapowiada ogromne emocje przed ostatnią serią zaplanowaną na piątek 8 lipca.

Zielone Miasto rywalizowało z LG – jakiekolwiek potknięcie oznaczało koniec marzeń o mistrzostwie. Do niczego takiego nie doszło, rywale okazali się tylko tłem dla wiceliderów. Polegli 0:6 – jedną z bramek zdobył wyjątkowo skuteczny w rozgrywkach Przemysław Radziszewski.

Joker stracił już szansę na zdobycie głównego trofeum. Walczy za to o trzecie miejsce – wszystko rozstrzygnie się w bezpośredniej konfrontacji z Ssang Geum. Obie ekipy przystąpią do pojedynku w bojowych nastrojach. Joker nie dał żadnych szans Lubasowi, a Ssang Geum po zaciętym starciu ograło Dzików. O skromnym sukcesie przesądziło celne trafienie Dawida Adamskiego.

Udanie finiszują reprezentanci Mar-Trans Service. Po remisie z Netterem, w dwóch kolejnych meczach zainkasowali już komplety punktów. Najpierw odprawili z kwitkiem Lubasa, a w ostatni czwartek czerwca nie dali żadnych szans Sparcie. Jeśli w kolejnym spotkaniu poradzą sobie z Marco, mogą zakończyć rozgrywki na piątym miejscu.

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana w piątek 8 lipca. Oprócz meczu Ssang Geum z Jokerem, dojdzie w niej do konfrontacji Oldboyów ze Spartą, Dzików z Netterem, Marco z Mar-Trans Service i Zielonego Miasta z Lubasem. Pauzuje drużyna LG.

XII kolejka (30.06): Ssang Geum – Dziki 1:0 (D. Adamski), Mar-Trans Service – Sparta 4:0 (D. Bartkowski 2, M. Rykowski, B. Kisiel), Marco – Netter 1:3 (K. Stępka – M. Jeziorski, T. Gralewicz, M. Waśniewski), Lubas – Joker 0:4 (J. Krystkiewicz 2, Z. Krystkiewicz, K. Jabłonowski), Zielone Miasto – LG 6:0 (Prz. Radziszewski, S. Folga 2, M. Smoliński, R. Smoliński, J. Danelczyk), Oldboy – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 19 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 14 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki), Patryk Szempliński (Ssang Geum), Zbigniew Krystkiewicz (Joker)

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz