Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

W Woli Szydłowskiej wywróciła się cysterna


sliderDziś (3 lipca) w około godziny 14:30 na drodze wojewódzkiej nr 615 w okolicach miejscowości Wola Szydłowska kierowca samochodu cysterny zjechał z drogi i uderzył w drzewo wywracając cysternę.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 14:45. Kierujący cysterną z serwatką zjechał z pasa drogowego i uderzył w drzewo. Kierowca został zakleszczony w kabinie pojazdu. Działania dwóch zastępów JRG Mława oraz OSP Stupsk i OSP Wyszyny polegają na wydobyciu kierowcy z zgniecionej kabiny pojazdu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala jego przebieg i przyczyny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Paweł

czy kierowca przeżył?

osa

podobno tak, choć kabina wbita w drzewo