Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W Woli Szydłowskiej wywróciła się cysterna


sliderDziś (3 lipca) w około godziny 14:30 na drodze wojewódzkiej nr 615 w okolicach miejscowości Wola Szydłowska kierowca samochodu cysterny zjechał z drogi i uderzył w drzewo wywracając cysternę.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 14:45. Kierujący cysterną z serwatką zjechał z pasa drogowego i uderzył w drzewo. Kierowca został zakleszczony w kabinie pojazdu. Działania dwóch zastępów JRG Mława oraz OSP Stupsk i OSP Wyszyny polegają na wydobyciu kierowcy z zgniecionej kabiny pojazdu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala jego przebieg i przyczyny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "W Woli Szydłowskiej wywróciła się cysterna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Paweł
Gość

czy kierowca przeżył?

osa
Gość

podobno tak, choć kabina wbita w drzewo

wpDiscuz