Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs na najlepszego bugaja rozstrzygnięty


Bez tytułuW ubiegłą niedzielę pogoda spłatała nam figla i musieliśmy zrezygnować z organizacji imprezy „Taneczne Smaki Mazowsza”. Padający deszcz przeszkodził nam we wspólnej zabawie z „Mławiakami” i „Karniewiakami”, ale na estradzie w Parku Miejskim rozstrzygnęliśmy KONKURS NA NAJLEPSZEGO BUGAJA.

Słoneczne ogrody Mława

Komisja oceniła przyniesione wypieki, a obecni mogli degustować upieczone specjały. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w kulinarnym konkursie, a laureatom gratulujemy.

Komisja Konkursowa w składzie: Bożena Tomkiel, Aneta Zawadzka, Ewa Kleniewska postanowiła przyznać następujące nagrody:

I nagroda – Krystyna Cichocka

II nagroda – Halina Próchniewska

III nagroda – Krystyna Pniewska

Z przykrością informujemy, że ninijszej imprezy nie zorganizujemy, jak planowaliśmy – 2 lipca 2016, ani w żadnym późniejszym terminie. Osoby, które zwyciężyły zapraszamy po odbiór nagród do Miejskiego Domu Kultury.

źródło i foto: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
roman

jedna wielka farsa – jak tak wyglądają konkursy, to gratulacje dla komisji