Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Znów nietrzeźwi za kierownicą pojazdów


kontrola trzeżwości1Mławska policja zatrzymała dwóch kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. U jednego z nich badanie wykazało niemal 3 promile alkoholu.

KSP Mława nabór

– 27 czerwca o godzinie 19:58 w miejscowości Żurominek policja zatrzymała kierowcę Volkswagena Golfa. 39 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego miał 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

28 czerwca o godz. 10:20 w miejscowości Podkrajewo  mieszkaniec naszego powiatu kierował Oplem Astra również pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało zawartość 0,63 promila w wydychanym powietrzu – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz