Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Okradli sklep w Miączynie i bar w Woli Szydłowskiej


slider policjaNieznani sprawcy włamali się do sklepu w Miączynie Małym i baru w Woli Szydłowskiej. Wynieśli alkohol, wyroby tytoniowe i pieniądze.

Słoneczne ogrody Mława

– 28 czerwca pomiędzy godziną 2:50 a 3:00 w miejscowości Miączyn Mały gm. Szreńsk nieznani sprawcy przecięli kłódki na kracie zabezpieczającej i wyważyli drzwi wejściowe do sklepu. Skradli wyroby tytoniowe i alkohol o nie ustalonej wartości.

29 czerwca pomiędzy godziną 1:20 a 1:23 w miejscowości Wola Szydłowska nieznani sprawcy wyłamali drzwi do baru oraz w nieustalony sposób otworzyli stojący tam automat do gier, zabierając z niego kasetkę z pieniędzmi. Nie jest ustalona kwota jaka została skradziona – informuje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500